browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

תוכנית עסקית לספא

Posted by on 24 בדצמבר 2014

נתקלתי דעה כי התוכנית העסקית רק עבור המשקיע, ואם בסלון נפתחה בעל הון, אתה יכול לעשות זאת. למרבה הצער, לא מספיק. כמובן, תוכנית עסקית עבור בעל סלון יופי מעט פשוטה יותר עבור המשקיע, לעומת זאת, הוא מבוסס על זה שאתה תנתח הנוכחי סלון פעולות לאחר הפתיחה. המבנה הטיפוסי של כל התוכנית העסקית, תצטרך לעבוד הבאים במיוחד נושאים: שוק ושיווק אסטרטגיה: המאפיינים של תעשייה זו, ניתוח של צורכי לקוחות פוטנציאליים, תיאור המתחרים העיקריים שלה, את הנוכחות של תחרות חזקה, עשויה לדרוש שיווק משמעותי מאמץ, ולפיכך להגדיל את תקופת ההחזר. שירותי ניהול ושיווק תהיה שונה באופן משמעותי בניהול ושיווק של סחורות. מה ההבדל העיקרי? · מעורבות גדולה של לקוחות תהליך הייצור – התנהגות הלקוחות יכולים לעזור או לעכב את התהליך של שירותים איכותיים – מיקום ושעות הפתיחה צריך להיות נוח היופי לקוחות – פנים התא צריך להיות אטרקטיבי ונוח עבור לקוחות · עובדים ולקוחות הסלון תמיד המשתתפים שירותים – לנהל את ההתנהגות של התא, כמו זה משפיע על תחושת שביעות רצון מן השירות לקוחות – עובדים של התא, מלבד כישורים מקצועיים, חייבים להיות בעלי כישורים כדי לתקשר עם אנשים – לקוחות של סלון להשתייך לקהל היעד · קושי להבטיח איכות עקבית של שירותים – צריך להיות זהיר יותר כדי לבצע את הבחירה של אנשי לעבוד בסלון יופי, זה חשוב ביותר עבור SPA-מספרות ומרכזי בריאות – להגדיל את המוטיבציה והמקצועיות של צוות לעבודה, נכונות פסיכולוגי לעבוד עם אנשים · לקוחות קשה להעריך את איכות השירותים כמה – זה הכרחי כדי ליצור יחסי אמון עם הלקוח סלון יופי – תמיד ליצור "טעם" של הלקוח, לעזור לו לעשות את הבחירה הנכונה · גורמים אחרים – בעונתיות של שירותים סלון יופי, תנאי מזג האוויר הקשה, וכו ' כפי שראינו מזה, בשום אופן רשימה מלאה של תכונה העסק סלון הוא רמה גבוהה של אי ודאות ותחרות. כמו הגברת התחרות הופך להיות חשוב למקם את השירותים של תאו, כך אמר הלקוח, ונתן עדיפות להם.

פירוש הדבר כי הרעיון שלך ואת טווח נבחר של שירותים בקנה אחד עם כל פעילות מבוססת על הביצועים הפיננסיים של החברה. התוכנית מבוטא אומדן הנוכחי של ההכנסות ואת ההוצאות הצפוי בעלויות ההון הצפוי. חישובים אלה תספק הזדמנות להעריך את הכללית עלות הפרויקט, לחשב את תקופת ההחזר, כדי לחזות הכנסות עתידיות ועלויות. אין לשכוח כי אין תקציב לא יפעל כפי שהיא מתוכננת. לכן, עליך כל הזמן להשוות את התוצאות בפועל עם התוכנית, לנתח חריגות מעת לעת, במידת הצורך, להתאים אותם. התוכנית מורכבת ההכנסה הנוכחית מבוססת על נפח הצפוי של שירותים ומחירים. מחיר השירות תלוי בעלויות הבקתה, כלומר הנבחר איפור, מחירי המתחרים עבור שירותים דומים, וכו ' נפח של שירותים מחושב משך הזמן לביצוע השירותים.

אם ניקח בחשבון כי סלון היופי מציעה מגוון רחב של שירותים רמות מחיר שונות, זמן ריצה, החישובים להשתמש בערכים ממוצעים. דוגמה. בחדר ספרות: זמן ריצה 60 דקות תספורת מחיר 700 רובל מכתים 90 דק '1100 רוב ממוצע: 75 דק '900 רובלים ליום עבודה (12 שעות = 720 דקות), האדון יכול שירות לקוחות 9 (720:75). זהו עומס של 100%. בעוד חודש = 270 לקוחות. לפיכך, ההכנסה הממוצעת המרבית ספרות באולם 243 = 000 USD / חודש, לעומת זאת, לא סביר לבוא לסלון כך לקוחות רבים כי האב יהיה טעון על 100% מיום ליום. כל תוכנית מכירות – חיזוי כי בהסתברות כלשהי, לא יכול להתגשם, החישובים הדרושים כל כך תרחישים שונים – המחקר, אופטימי ופסימי. משקבענו את מבנה ההוצאות השוטפות (דמי משתנה קבוע), אנחנו יכולים לחשב את חזה (והרצוי) רווח: מכירות = רווח – עלות משתנה – קבוע ניתוח עלויות, יחס זה יכול לחשוף את "נקודת האיזון", או "ביטחון", כלומר רמת מקובל מינימום של סלון שירות ומכירות. הון העלות המשוערת – השקעה בפרויקט. בהתבסס על הרעיון יש צורך לבצע הערכה של עלויות לרכישת ציוד מקצועי, להגדיר הנדרש של מוצרי קוסמטיקה, מוצרי קוסמטיקה למכירה בסלון, מתכלים אחרים. זה יהיה גם עלויות הבנייה לתקן לעבוד על פרויקט העיצוב. כל עלויות המיתוג, מצגות וכו 'סלון אני רוצה להזכיר לך כי רמת ההשקעות צריך להתאים את המצב הנבחר של תא הנוסעים. לא ניתן לעשות במחלקת עסקים אומדני ההוצאות השוטפות הון מופחתים תקציב אחת על מאזן צפוי והרווח הצפוי והפסד, תזרים המזומנים החזוי. גורמי סיכון (ניתוח סיכונים): ניתוח של הסיכונים עשוי להשפיע על תוכנית יישום הפרויקט להפחתת שלהם וניתוח רגישות. רמה גבוהה של אי ודאות עסקית סלון, ההשפעה החזקה של גורמים אנושיים, מזהה את נקודות קריטיות ביותר רגיש לשינויים. זה היקף המכירות של שירותים (ככלל, רמת טעינת תא), העלות של השירותים, את סכום ההשקעה הראשונית. יש צורך לחשב כמה אפשרויות לשינוי פרמטרים קריטיים. חשוב גם לאמת את השינוי בתקופת ההחזר הפרויקט (כלומר, כאשר הרווח הפנים יכסו ההשקעות בפרויקט) בהתאם לשינויים בגורמים שונים. רק לאחר מחקר מפורט של התוכנית העסקית לאחר ניתוח כל הפרמטרים החשובים של הפרויקט ביצוע החלטת השקעה, אתה יכול להתחיל את הצעדים המעשיים כדי לפתוח סלון יופי, ספא, סלון או מרכז הבריאות. אולגה Chuvatova עצמאית konsalter

Comments are closed.