browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

להקים עסק

Posted by on 28 באוגוסט 2014

מה מונע מאיתנו להקים עסק? רובנו רוצים לעשות כסף, אבל מסיבה זו או אחרת לא יכולה לעשות את זה. אנחנו מקובעים על העבודה הראשי קבע, כאילו היינו מאושרים כל. ככה? מה שאנחנו מפריע לך? ראשית, הוא – את הסיכון. לא כולם מוכנים לקחת סיכונים. יש לך להפסיד? האם אתה מוכן לקחת את הסיכון? התשובה לשאלה זו תלויה, בין אם לך להשיג הצלחה. שנית, היעדר מימון.

וכאילו מוכנים לקחת סיכונים, אבל אין שום דבר. דירות לא מוכרים – את המכונית, משפחה, מדי – אז מה delat.I הראשון הסיבה השנייה הם המקום להיות בו, אבל הדבר העיקרי שעוצר אותנו יותר – הפחד מפני חבות. האם אתה חושב כי הסיבה רק 10% מהאנשים בשטח הכבוש על ידי בתפקידי ניהול ולהרוויח כסף?, אלא בגלל שהם באמת רוצים לעשות הרבה כסף. כי אלה 10% מוכנים לקחת אחריות, כל אחד אחר יכול להגיד "כן", אבל במציאות זה יהיה סכסוך פנימי ח אנחנו לא מוכנים לקחת אחריות על עצמך, משפחה ועובדים. אם הבעיה שלך היא עדיין הבעיה מספר שתיים, זה הרבה יותר קל, ו, להסב את תשומת לבכם כי בעיה זו היא הודיעה כפי הנפוץ ביותר.

לבנות עסק מאפס ועכשיו אתה יכול (בניגוד לסטריאוטיפ, כי מאפס, אתה יכול ליצור בשנות התשעים המאוחרות, עכשיו מאוחר מדי). אני יכול לומר דבר אחד: כמו בשנות ה -90, ועכשיו העסק ניתן לבנות ללא השקעות ספציפי, והכי חשוב לבחור את הכיוון הנכון. כמובן, אתה צריך לחשוב גלובלי להגדיר יעדים שאפתניים (ובצדק), אבל אם אתה רוצה ליצור רשת הפדרלי למכירה של הצרכן אודיו ווידאו הטכנולוגיה ללא השקעה מספקת (מיליוני דולרים), החל להתפתח בחנות קטנה 35 מטר, אתה לא להגיע. אם אתה ללא אמצעי מספיק סלון ניידים פתוחים, תופיע בתחילה להפסיד שחקנים כגון "Euroset", "Dixis" ואחרים. למה? לא בגלל הבעלים של רשתות אלה יותר חכם ממך, אלא משום שהם מרוויחים מעמד מסוים בשוק, לקבל התמחור שלהם בונוסים על המוצר, הם יכולים בקלות לפתוח עד 3 סלון יומי (לפי Euroset), ואילו הסגירה על מספר זהה (סיכום לא רשמי). עכשיו הרבה נישות פנויות כדי להתחיל להשתמש בהם, והכי חשוב – להתחיל לעסוק פרספקטיבה העסקי. זה מטופש מאוד לומר: אני יפתח דוכן, להרוויח כסף וללכת לעשות משהו יותר רציני. זה לעולם לא יקרה. עסקים קטנים, או מה שמכונה בשוק הסובייטי נשאר כך לנצח. אין זה אומר כי בעסק הזה אתה לא עושה (אני לא יודע כמה אתה רוצה לעשות), פירוש הדבר כי עסק כפופה ההשפעה המרבית של גורמים חיצוניים. מהו עסק מבטיח? קחו, למשל, ניקוי (ניקוי מקצועי). תעשיית ענק מפתחת ברוסיה במהירות למדי (הצמיחה של השוק – 500% בשנה). זו פרספקטיבה. אני תמיד אומר את זה כדי להתחיל לנקות העסק יכול להיות די 18 000 רובל – חייב צחקתי נופפו בידיהם. מה עוצר את האנשים האלה? סביר להניח, חוסר אמונה בעצמך. באזור שלך לא מפותחת או מפותחות – כדי ללמוד את השוק בכיוון הזה, אבל להתחיל עם מטרה, להתחיל עם מה מה אתה רוצה בסופו של דבר. הקפד לבדוק את האפשרויות שלך, לשקול אם אתה מוכן, "למשוך" את העבודה. יש גם הזדמנות להיות מעורב בעסק מקוון. צור העסק שלך באינטרנט היא 200 אתם אתר + 300 עבור קידום האתר. אף אם לא למהר אותו להדק אותו למשך חודש. אתה יכול לבנות את האתר שלך בעצמך. תאמין לי, זה לא קשה שפה html שבו אנחנו פשוט לכתוב את אתרי האינטרנט שבהם אתה יכול ללמוד בחודש. לפיכך, תוכל לחסוך 200 ve. אבל אחרי יצירה של בעיות באתר הרבה שאלות מיותרות. אבל הם יעזרו לכם להחליט על פורומים אדונים אינטרנט. אז מה אם אתה מפעיל את העסק שלך באינטרנט מאפס אותך ייקח בערך 4-8 חודשים. הכל תלוי כמה הזמן שאתה מקדיש לעניין הזה. אבל תאמין לי, זה שווה את זה. האינטרנט יכול לספק את כולם. העיקר לדעת כמה לגזור שבב. רק אל תשכח עסקים – הוא לא רק סיכון. לא זו בלבד אחריות, תאמין לי, זה כיף. זה מרגש. אז זה סוג של חופש מבטיחה כי אתה חופשי לעבוד לזמן את ההתלהבות (כמובן, מקבל את הכסף "לכל החיים"), אתה יכול למשוך אותו אנשים בעלי דעות דומות. והכי חשוב – לא קוראים ספרים עם כותרות כמו "כיצד לפתוח עסק", "איך להתעשר תוך כדי עבודה על עצמו". ספר זה אין שום עומס מעשית. הם כתובים להיות קנה, אבל לא כדי לעזור לך. למרות שאני ממליץ לך לקרוא כמה ספרים של רוברט קיוסאקי. בימי חיי היו אנשי עסקים רבים אשר עלה מ דבר והפך מוצלח, היו מי, אחרי ניסיונות לא מוצלחים עסקים באים להשיג עבודה, כולל החברה שלי. אני מאחל לך הצלחה בכל עסק שאתה עושה! בואו כל עסק עם נשמה ואתה בהחלט לעשות את זה! העיקר לא zdavatsya ו כדי לעבור קדימה.

Comments are closed.