browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

המשך החלומות שלך… למרות מה אחרים אומרים!

Posted by on 30 במאי 2020

אם אדם הוא מתמיד, אם כי קשה הבנה, זה יהיה חכם; גם אם חלש להיות חזקה לאונרדו דה וינצ'י בהתחשב כי ישנם כישורים רבים הנחוצים להצליח, יכול מאשר ללא ספק כל כישורים אלה אינן רלוונטיות לעומת התמדה. התמדה היא היחס מיומנות אישית זה יעזור לך להתגבר על כל חוסר אחרים הכישורים הדרושים כדי להשיג הצלחה. התמדה לעזור, כל אחד, כדי להצליח למרות כל הנסיבות או מכשול שנמצא בנתיב שלך. נפלא שיש היחס וכיווץ היכולת להיות מסוגל להסתובב קדימה כאשר כל אדם. אנו חיים בעולם של נקודתית, פעמים רבות אנחנו רוצים להשיג את המטרות שלנו מבלי להבין כי תמיד יש לנו לשלם מחיר כדי לקבל את מה שאנחנו רוצים. במציאות אנו להתחמק את העובדה שיש לנו לשלם את המחיר של משמעת והתמדה כדי להשיג הצלחה. לפני כמה זמן קראתי בספר של זיג Ziglar: קודם אתה צריך לשלם את המחיר לאחר מכן לקבל את הפרס.

התמדה ממלא תפקיד חיוני להצלחה של כל אדם. כדי לפתח את גישתו זו יכולת, חשוב מאוד ללמוד תחילה להתמיד בדברים קטנים אשר מוצעות מדי יום. הצעד הראשון להיות מורה של התמדה היא היכולת לקבל החלטות ברורות ועומדים מה אחת המוצעת. זה מתחיל להיות להתמיד בהרגלי האכילה שלך, בעבודה שלך, בטיפול של הגוף שלך. ניתן גם לבחור משימה לעשות כל יום, מחליט שלא להפסיק עד שתגיע אותו במהלך היום. לקבוע כי מעולם לא הפעלת משהו, אז יוצאים אותו לא שלם. כמה פעמים אנו לבחור משימות רבות מדי כדי לעשות, פתיחת חזיתות קרב רבים ולנהל ואז לא לשאת אותם או לעשות אותם בשמירה.

לרוץ מרתון, לעתים קרובות אתה חייב להתחיל בהליכה סביב תפוח. אם אתה רוצה לרוץ מרתון, היא מתחילה לממש לך הליכה סביב הבלוק. מתחיל ללכת, לקבל מספר ימים, אז אתה תהיה אפשרות להגדיל את המרחק והמהירות של הצעד שלך עד שתהיה מסוגל לרוץ מרתון. עם זאת, אתה חייב להקפיד שלא תאבד את המוקד. אל תיתן לעצמך להשפיע על ידי סוכנים חיצוני או אפילו את עצמך. אם אתה רוצה להשיג משהו, אני בטוח שתמצא אנשים או בני משפחה אשר יגידו לך שאין באפשרותך או אפילו לא צריך לנסות לעקוב אחר. מכיוון שאתה לא יכול או שאחרים לא לנסות שוב. אז הרעיון הוא ברור, הרשו לי לספר לכם צפרדעים חמש סיפור אשר היו קפיצות סביב, נמצאו דלי מלא באמצע הדרך. היה די חם כך שלושה מהם החליט לדלג על, חושב שלא היה מים בתוך. להפתעתו, לתוך הדלי היה חלב. Desperate החלו לנסות לצאת הדלי. עם זאת לא היתה אפשרות לדלג החוצה כפי שהם החליק ונפל עם חלב ונפלתי שוב בתוך. הם עשו מספר ניסיונות ללא הצלחה. בעוד שתי צפרדעים שהיו בחוץ צעקו אותם, בתחילה, כדי לנסות וכדי לעשות זאת בקרוב. הם ניסו מספר פעמים ללא הצלחה עד הראשון הוא הוא נכנע, הוא טבע. רואה זה הצפרדעים מחוץ החלו להתלונן על השניים האחרים, אמר להם שיפסיקו כבר לקפוץ כי לא היה שום תרופה. הם לא יכול לעזוב שם מכיוון עצירה מנסה אפילו שאי אפשר לראות את מי כבר מת במאי אחד לא עני אתה מאחר שהתחייב הוא כל כך הצפרדע השני להקשיב להם, נכנעו. היא אמרה שלום לחברים שלה ומת. האחרון, נשאר, המשיך מנסה לצאת, קפץ, קפץ, הופסקו. היה נחוש שלא להשאיר. בעוד האחרים אפילו יותר מאובטח כי אי אפשר היה לצאת בגלל הצפרדע השני מת בניסיון היו עדיין להתעקש כדי שיפסיק. די כבר לפרוש את עצמך! לא תהיה אפשרות בלתי אפשרי! צעקו לך. הצפרדע בתוך הדלי המשיך והמשיך בלי הפסקה. והחל משהו לקרות שניהם קפצו וקפץ, כי החלו להילחם וחלב נחתך. כאשר חלב נחתך הוא עושה מעין סרום שקוף מצד אחד, ומאידך הופך מוצק. מין של הדבק הלבן כדי אשר צף על הנסיוב. הצפרדע נשאר והמשיך עד החלב נחתך לחלוטין. כך הוא יכול לעמוד על ההדבקה של חלב, אמצעי האחסון מומנטום קפצו הדלי, הצילה את חייו! היא מה קרה? רבים יגידו שזה התמדה והתבונה. אבל כמו זה המשיך והמשיך בעוד צפרדעים בחור סיפרנו לו שזה בלתי אפשרי, והוא לא הצליח? התשובה: זה היה צפרדע חירש על-ידי קומיקס נוספים אשר מופיע, ההתמדה שלו לא הושפע מה השני אמר שזה חרשים, לא מקשיב להם. לראות אותם לצעוק, הוא חשב שהם היו נותנים לו עידוד להמשך. המחשבה היא זו. יש לך הרבה פעמים נותר לעשות משהו כי אחרים אמרו כי זה לא עבד? רק למה הזדמנויות רבות לאיבוד? אני ממליץ אם אתם עושים משהו שאתם יודעים לתת שלך יתרונות בשרני, לא זוגות עד לקבל את זה. עוד על הנושא שלי

Comments are closed.