browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

המגוון הביולוגי: צפון ודרום

Posted by on 21 בדצמבר 2013

זה לא גורם הזרות כי תגובה יותר ויותר לחצים על הסביבה הטבעית בצע גדל עם ההתפתחות, התקדמות הטכנולוגיה, עם שימושים רחבה יותר של תהליכים מזיקים וצמיחה של אוכלוסיות, הגדלת העוני ולגרום לנזק רב על כדור הארץ. ניהול האיכות והתפוקה של התוכנית ללימודי התמחות פרצופים, של אוניברסיטת Carabobo כבר ברצינות מודאג ופעיל מציאות זו ושיתוף בעשותו כן יש כבר עם הקהילה, האזור חברות עם ההשתתפות של הרצאות, סמינרים וכנסים בנושא זה, עם כל מה שקשור זיהום סביבתי, שימור הסביבהעל מנת לעודד את המחויבות של האומה, במיוחד את המדינה כדי לתת דרך תרבות סביבתית המאפשרת שמירה על משאבי הטבע שלנו, אנו יודעים כי כל הצדדים משאבים סופיים בעולם בקושי יכול להתמודד עם מואצת המקצבים של השינוי הנחוץ להעלות את המודעות של הצורך לשמור מינים, חברות לציית שלהם אחריות חברתית ומכללות זה לחשוף ידע, מידע בסיסי אודות ההיקף, ההשלכות של המגוון הביולוגי, אקולוגיה, לעבר הבטחת הישרדותם של הדורות הבאים. זה אסור שיישכח, פסגת כדור הארץ נערך על-ידי האו ם בריו דה ז'נירו בשנת 1992 הכירו בצורך הכללית ליישב בין שימור המגוון הביולוגי עם ההתקדמות האנושית בהתאם לקריטריונים של אחריות סביבתית בעתיד או סביבתית הכריזו האמנה הבינלאומית המגוון הביולוגי אימצה בניירובי ב- 22 במאי 1972, תאריך לאחר מכן הכריז על ידי העצרת הכללית של האו ם כמו "היום הבינלאומי של המגוון הביולוגי סוציולוג אלמר Römpzyk מדגיש כי המגוון הביולוגי או ביולוגית פירושו ההשתנות של אורגניזמים בחיים מכל מקור שהוא, לרבות יבשתי מערכות אקולוגיות ים אחרים אקולוגיות הימית בין השאר את המגוון האקולוגי מתחמי אליהם הם שייכים." At ראשית הראיה אנו מציין Rompzyk, שנשמע כמו ביולוגיה, גאוגרפיה, רפואה. אבל מנקודת המבט של הפיתוח מדיניות אחת הבעיות חיוני שיקבע את אופן הפעולה של צפון – דרום בהשנים הקרובות. נושא רלוונטי יותר, לדוגמה, הקשורים למבנה החוב ולכושר של 80, הוא המגוון של מינים טרופיים מדינות הדרום כעת אל דוראדו קונסורציום התרופות, פרמידת בינלאומיים שואפים להשיג נכס באופן בלעדי על-ידי גיוס הון, בטכנולוגיה, לעורכי הדין הטובים ביותר. אמר כי שם טמונה הזדמנות גדולה עבור מדינות הדרום לממש את פיתוח עם הסיכויים לעתיד תוך שמירה על המגוון שלה של מינים.

כל שזה מוסיף עוד יותר את הריבית של הממשלה המהפכנית הבוליברית בניהולו של סגן אלוף הוגו צ'אבס, הצורך לנצל את רצועת אורינוקו, פתחים עשה עם מספר מדינות לפתח חברות המאפשרות לייעל את התוצאות של ניצול כזה בעד לא רק המדינה, אלא גם של מדינות בעלות מי ביצע בריתות. והכי חשוב להיות קשוב מה תהיה העלות החברתית של זה, העלות הסביבתית. אנחנו לא יכולים להתעלם מה הצביע Rompzyk, אשר במהלך העשורים האחרונים, כל שימור משאבים בדרום היה הכבידו על ידי המודלים של פיתוח תעשייתי, כי יש ותתבטא כמכשיר חדה בצריכת אנרגיה, הטבעי נוף לבנייה של כבישים, סכרים, מנהרות, אורבניזם, agroindustrial תסביכים. זה אסור שיישכח הביולוגי של דרום ניגודים בצפון התפתחות טכנולוגית, שלהם כוח כלכלי ומערכות שלהם משפטי, (במיוחד פטנטים החוק הבינלאומי). כאן הצורך להשיג איזון בין אינטרסים בין הדרום והצפון. למרות מאמצים רבים שנעשו, המכשולים החשובים ביותר נמצאים להשפעה משפטי, פוליטי וכלכלי הגדולה של מדינות הצפון כוח כלכלי וגופים בינלאומיים (הבנק העולמי, האו ם, רישום בינלאומי של פטנטים, וכו ') תעשיית התרופות הבינלאומי (במיוחד בארה ב) מוסיף Rompzyk, באיזו דרך צפון הוא טכני, פוליטית בנושא שינויים המגוון הביולוגי הוא כבר מספיק בעייתי מנקודת מבט של האפשרות של ניהול טכני. יתר על כן, כי האולימפיאדה היחסים בין הצפון והדרום במגוון ביולוגי עוזב תצוגה זו אשר שורר כאן חוסר רציני של אחריות סביב מדיניות פיתוח.

בכל מקרה, זהו הרושם הגורמת המהפכה הירוקה כביכול. היבט נוסף אשר נתן כל כך הרבה לדבר, הוא לגבי קניין רוחני. זכור, כי עד להזנת גם שנות ה-70, בקושי היה כל הרעיון של הגנה על הקניין הרוחני לכל סוג של אורגניזם טבעי, למעט גידולים מסוימים של צמחים חדשים. מאז פותחו תורת הקצב מפתיע, תרגול ב- IPRs של צמחים ושל בעלי חיים מניפולציה גנטית או חלקים הפרט שלהם צרורות של כרומוזומים, הגנים הבודדים שלהם. לכן, ככלי של זכויות קניין רוחני נכנס בויכוח בינלאומיים. עם זאת, יש עדיין הבדלים בדרך כפי שהוא העריכו את זכויות כביכול של קניין רוחני או זכויות קניין רוחני הקשורים למסחר (טיולים) ארצות הברית ואירופה. אבל כמו בדרום, מחלקות מחקר של קונסורציום חקלאיות וחברות התרופות העיקריות של שתי ההמיספרות יש את אותו עניין בסיסי הגנה במיקום מונופול באזור של ביוטכנולוגיה נגד מה יש השפע של חומר גלם גנטי, כלומר לעבר מדינות הדרום. הצורך בזמן הנוכחי, גם הגדרת היקף והשלכות בנושא ההגנה על קניין רוחני. המדינות הצפוניות, בעיקר ארצות הברית יש כבר המגבירה לחץ פוליטי על מדינות הדרום ברציפות במשך שנים רבות. היוו הידועים הארגון העולם מאפיין רוחני (WIPO) שבו טיפל שוב את הכוח. יש בהחלט, יותר קשוב בהתנהגות על המגוון הביולוגי במקרה של הצפון, הדרום הקשורים למדינות שלנו, חלק מהפריטים כלכלי חשוב ביולוגי זה מספק לאנושות הם: מזון: חיתוך, משק חי, יערנות, בריכת דגים, תרופות. מין צמח פראי לאחר מכן שימשו למטרות רפואיות בזמנים הפרהיסטוריים. בעלי חיים יכול גם לשחק תפקיד, בפרט במחקר. ההערכה היא כי 250,000 מינים של צמחים הידועים, נחקר רק 5,000 ליישומים רפואיים אפשריים. מגזר עסקי: עבור דוגמה, סיבי טקסטיל, עץ חום וסיקורים. מגוון ביולוגי יכול להיות מקור של אנרגיה (כגון ביומסה). המגוון הביולוגי מקיף גם השמורה הגדולה ביותר של הביוכימי תרכובות שניתן להעלות על הדעת, עקב מגוון עיבודים מטבולית של אורגניזמים. מוצרים תעשיתיים אחרים שאנו מקבלים כעת הם שמנים, חומרי סיכה, בשמים, חומרי צבע, נייר, שעוות, גומי, לטקס, שרפים, רעלים, הפקק. אספקה מהחי כוללים צמר, משי, עור, עור, שמן, שעוות. בעלי חיים יכול לשמש גם כמו תעבורה. תיירות וטיולים: המגוון הביולוגי הוא מקור של שפע זול עבור אזורים רבים, כגון פארקים ויערות שבהם טבע פראי וחיות הם מקור של יופי ושמחה עבור אנשים רבים. תיירות אקולוגית, בפרט, גדל בריכת פעילות פנאי. באופן דומה, חלק גדול של המורשת התרבותית שלנו בתחומים שונים (גסטרונומית, חינוכיים, רוחנית) הוא גיוון מקושר באופן מקומי או אזורי, כנראה ישאר כך. לכל זה מתווסף, כמו ויקיפדיה, מציין כי המגוון הביולוגי אינו סטטי: היא מערכת בהאבולוציה קבוע, כמו גם כל מין כמו כל משרד בודדים. מין הנוכחי אותחלה מאז אחד עד ארבעה מיליון לפני שנה ו- 99% של המינים שהתקיימו אי פעם כדור הארץ נכחדו. מגוון ביולוגי לא מופץ באופן שווה על פני כדור הארץ. עשירה יותר באזורים הטרופיים, והוא אחד מתקרב אזורי הקטבים פחות מינים אוכלוסיות גדולות יותר נמצאים. והצומח להשתנות בהתאם אקלים, גובה, אדמה הנוכחות של אחרים especies.m

Comments are closed.