browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

תקשורת שיווקית

Posted by on 28 בינואר 2015

השילוב של תקשורת שיווקית בשוק הרוסי מתייחס לאזור בעיה של יחידות עסקיות רבות. רוב החברות מאורגנים אסטרטגיה שיווקית, באמצעות הכאב שלך פירושו "מעופש" להסתמך רק על היציבות המבנית שלהם בשוק הגלובלי. זה ידוע כי התפתחות גלובלית פעמים יותר מאשר את המגמות בשוק הרוסי. ואת רוב תוכניות שיווק של השתל מהמערב אנחנו בהחלט לא לשכב על העסק שלנו. מערכת תקשורת שיווק חייב להיות מתוכנן באופן אישי עבור כל פלח שוק היעד ישירות מתחת פלח שוק מסוים שיש לנו. כיום, שוק רווי סחורות ושירותים. וגם תרגול בלבד, אשר משמש על ידי 90% מהחברות ולזרוק אותה, אשר בשלב זה כבר לא עניין פוטנציאל לצרכן. המכירות ירדו ב – כי הצרכן הביקושים, אשר נופל על העובדה כי כל שכר מופחת. מזומנים לא כי הם רוסים פחות, ועוד – הבנק המרכזי (איפשהו כי חבורה זו צריכה לפגוש!). החוליים של כל עסק אחד מאיתנו נהג לכתוב את המשבר הכלכלי. אני קורא לזה – פסאודו משבר. אז מדוע זה כל כך מתקומם על כולנו? כי אנחנו נולדנו בארץ, אשר למדו לנהל את ניקוי (ככה רצה VI לנין). לפיכך, הבעיה החשובה ביותר הראשונה בארץ הייתה בעיית האבטלה. כאשר הם התחילו להרוס מוסמך כמעמד. אז עכשיו, מנהלים רבים חשים תחרות אמיתית. בדיוק כמו לפני המהפכה, בשנת 1918, השנה. אנשים קיבלו תעודות בבית המלך ההבדלים הוצאו להורג או הוגלו לסיביר. מי היה – הוא היגר. סיים את שארית סטאלין, משנת 1937 עד 1953 שנים. מכאן לבוא עם כל המלים, או הדבר אפילו יותר גרוע. מאז האוכלוסייה מפעלים, כמו גם שנים מרוויח, צבר כמות גדולה של מטבעות. מתברר חוסר האיזון הכלכלי. טובין לא להביא (האחרון קבצן בבית – stiralka מכונת מיקרוגל), אז מה אפשר לקחת מטבע האחרון? זה בא עם "משבר" – כאשר אנשים מחליף באקס בעבר (כלומר, הבנק המרכזי) דובים. לפיכך, בא שלב של תקשורת שיווקית אגרסיבית, יישום פרויקטים ורעיונות חדשים. מי מבין את זה – לפתח את שוק ההון בקרשים, אלה שלא יכולים למצוא משאבים חדשים, קידום – מאבדים הכנסה, ובגלל לקוח זה, דרך לצאת הכלכלי חוסר איזון. הדרך היחידה – כדי ליישם תוכניות חדשניות פתרונות שיווק. אחד הפתרונות הללו עשוי להיות ביצוע של פרויקטים מיוחדים. פרוייקטים מיוחדים בשוק הרוסי – אחד ההחלטה המפתח עבור כל עסק.

בכל מגזר עסקי, אין משאבים מיוחדים שיכולים לעזור בהכנסות פעמים יותר עבור העסק שלך. בדרך כלל, הם מוסתרים היטב, לא כולם יבחינו אותם אטרקטיבי מבחינה כלכלית. מי בכלל חשב כי: 1. טלפון סלולרי הוא לא רק אמצעי תקשורת, אלא גם פלטפורמה ייחודית עבור הפרסום והתקשורת. 2. וודקה ובירה, למשל, הוא הרבה יותר נוח ליישם אינו במיכלים זכוכית חבילות מפחית את עלות הייצור של זכוכית תורם כדי להקל על התחבורה. 3. הובר, שנועדה לכאורה לניקוי המקום. הוא משמש גם כדי לאסוף את האבק בגדים ורהיטים. לכן הביאו את השוק מיני שואב אבק. זה מרחיב את מגוון המוצרים של השוק ומאפשרת, משחק על התמחור של המוצר, כדי ליצור מכירות ושיווק אפקטיבי. 4. Steamer. מוצר ייחודי, אשר הביא את החברה "ROWENTA" ו "בראון" על יצירת אדים. מבחינה תפקודית, מוצר זהה – לזוגות במהלך הדוד כפול תוספת לחות באוויר. 5. שליטה מרחוק. רבים מכם בוודאי זוכר, הם היו צריכים שינוי הערוצים ללא שימוש בשלט רחוק. ועצלות הוא באמת המנוע של הקידמה. פתרון נכון היה להשתמש מרחוק כדי לכבות את האור בחדר והטבות אחרות. פשוט להתרגל לעיצוב של המתג דיודה. כל זאת ועוד הרבה יותר – פתרונות יעילים ברמה של פרויקטים ספציפיים כי תגדיל את הכנסות העסק שלך. כמו גם פרויקטים מיוחדים, אווירה פנימית בחברה יש השפעה ישירה על איכות של עובדים והכנסות של הארגון. אנשים רבים משתמשים תגמול הנאצית כאילו "ההטבה" של העסק שלהם, מתוך אמונה כי זה יגדיל את איכות העבודה ואת היקפה. אבסורד! יצירת אווירה חיובית עבודה שירותי יישום לעזור ערוצי תקשורת יעילים המספקים לארגון אופטימלי של מבנה החברה כולה. זה הקל על ידי: • מערכת התרבות הארגונית של החברה • תנאים נכס עצמית עובדים • סביבה אידיאלית התוך ארגונית • החברה התמונה ואת המוניטין של מנהל התוכנית • מוטיבציה עובד • פרסומים חברות:, מגזין בעיתון, Media אינטרנט • פיתוח של צורות, שיטות וכלים לעבוד עם שותפים / לקוחות על האמת זכרו: צוות מוסמך יכול לגייס, לאמן, להציע מחיר גבוה יותר. והכי חשוב – לשמור את זה!

Comments are closed.