browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

שישה סודות כדי להגדיל את מסת השריר

Posted by on 15 בדצמבר 2022

כפי שפורט בחלק הראשון, פיתוח גוף בגיל ההתבגרות יכול להתחיל בגיל מוקדם מאוד, שמאפשר עולם חדש כושר צעירים חובבי להמשך. פיתוח גוף אצל מתבגרים היא דרך מצוינת של קידום אורח חיים בריא, מכיוון שהיא דורשת משקל רגיל של הדרכה, הכשרה לב וכלי דם, תזונה מאוזנת, ואפילו עידוד נפשי, שכן הנושא של פיתוח גוף בגיל ההתבגרות מרמז החינוך קבוע. פיתוח גוף בגיל ההתבגרות יכול לסייע גם למחוק את השמות של מיני סקיני, skinny, מקל, Twiggy, וכן במקרה האישי שלי, ויני רזה! למרבה הצער, פיתוח גוף בגיל ההתבגרות לא קל כמו שזה נשמע, זה יכול להסתיים פציעה, הרגלים רעים ותסכול אם הוא לא טפול באופן תקין ומסודר. אלו הבאים 5 טיפים להצלחה בפיתוח גוף נעורים. לחץ כאן נוחי דנקנר ומצא עוד . 6.

פרטים על טכניקה נכונה מה האמין גם כי זה יהיה? גולף ללא פיקוח? וכן, מה חושבים שעליך כדי להחליק ללא המאמן? גם, מה חושבים שעליך לנגן בפסנתר בלי שיעורים? כמה שרירים חשבתי על טופס ללא טכניקה נכונה? לא הרבה! אני מקווה להיות צנועים מספיק כדי לבלוע את הגאווה שלהם ולקבל את העובדה כי הצעד הראשון צריך להיות כדי לקבל הכשרה מקצועית הנודע. אני יודע כי רבים של החברים שלך לומר ללמוד לבד או ללמוד צופה. האם אתה יכול לדמיין המנתח או רופא שיניים אשר חושב ככה? Ay! אתה חושב על זה. אתה הולך לבצע הרמת שארית חייו. אם אתה מחליט מאמן מקצועי, לא לשלם שוב ושוב (לשארית חייו) הם אלה לעשות דברים בצורה נכונה מההתחלה? בהחלט! אם אתה מתחיל מרים משקולות לא תקין, הוא מוכן להשקיע את הכסף שנשמר במטפל שיקומי החופשה הבאה.אם הם לא נפגעו כעת, ככל הנראה יהיה בשנים הקרובות. מותח 7; מתיחה כלי בסיסי חיוני ליצירת של השרירים, בגלל קיצור של השרירים משאיר אותם חלשים יותר איטי יותר להגברת הסיכון לפגיעה. מתיחה היא איכות פיזי ייחודי שבעוד יותר הוא טוב יותר.

אם אתה באמת רוצה להיכנס לעולם של פיתוח גוף בגיל ההתבגרות, אנו ממליצים להקדים את ההרגל הזה. רוב הספרים הם מלמדים אתכם את השיטות של מתיחות בין 20-30 שניות לכל רגל. אפילו לא לבזבז את הזמן שלך שוקל שיטה ככה. בעולם האמיתי, החוויה, הייתי מציע כי התארכות מרחיב לפחות את אותה כמות של זמן כי הם משקולות המורמת. פירושו של דבר, עבור כל שעה של אימון משקולות, יש לאזן את השפעת אימון עם שעה של מתיחה. לעניות דעתי קרן מיכאלי יכול לקבוע . לכן, אם משקולות סדרות זמן הוא 4 שעות בשבוע, מתיחה שלו עליך להרחיב לפחות 4 שעות בשבוע. אם אתה באמת רופף, אתה מתחיל לעשות חצי שעה עבד התארכות. לאחר מכן לראות את היתרונות של עמידות מוגברת, התאוששות מהירה יותר, פחות פגיעה אני בטוח לא תהיה שום בעיה לעשות את זה יחסי 1: 1 של עבודה אם לא מתיחה מתיחה על אותה כמות פעמים מרים משקולות הוא כמעט בטוח כי לקצר את הקריירה בגיל ההתבגרות פיתוח גוף או אורח חיים. זכור, הרמת משקולות מפחית את התקשות הרקמה. הוא מנטרל את האפקט עם רצועת ולוודא את השרירים יש מקום לגדול 8. תחילה להתמקד על משקל הגוף אני מופתע העשרה מפתחי הגוף כאשר רק הם יכולים לבצע סדרה של לטאות 40. לדעתי, אלה הם כמה בדיקות צריכה להתבצע בקלות לפני כניסתה של עומס (אשר עלול להימשך שלהם 3 או 4 החודשים כדי להשיג את זה אם תוכל לעשות זאת כעת). פעם שמעתי מאמן כושר המפורסם אומר: אין לך מה לעשות שימוש נטל אם לא ניתן לייצב את עצמך ולהעביר העבר ביעילות באמצעות משקל הגוף שלך. אני אני לגמרי לא מסכים 9. לשמור על התרגול פחות 1 שעה שבכוחם במוחי המחשבה כי הוא עשוי פועל יותר משעה לפחות ללכת למכון כושר כדי לעשות תרגילים של מראה (שהיא כאשר הם מבלים יותר זמן להסתכל במראה מאשר באמת עובד) הייתי מציע עזרה עבור תוכנית הכשרה מקצועית. אם אתה עובד בעוצמה בינונית, נאותה לא לקחת יותר מ- 20-30 דקות. מטרתו להיות כדי להשלים את התרגול מהירה יותר ויותר. זה יהיה כוח השרירים בכדי לקבל במצב להסתגל עומס עבודה גדול. העבודה תוך תקופה קצרה תשפר את הצפיפות של השרירים. הגוף שלך יכולים לסבול מוגברת עומסי עבודה. 10. פיתוח בסיס בתחילה, פיתוח גוף בגיל ההתבגרות צריך לערב היצירה של חזקה, הגידים, הרצועות העצמות והשרירים הקשורים ספרים עם התאמה אנטומית. להסתכל על בניית השרירים שלך כמו ליטוש לבית מלא. אין ברצונך להתחיל לפתח הבית עד זה נבנה הבסיס. לחיזוק הגידים, גידים ועצמות נוקשים הוא נחשב הבנייה של בסיס מוצק לבנות ממנו. מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל בסיס מוצק עבור בית? לבנות מלמטה כלפי מעלה, או במקרה שלנו, מבפנים כלפי חוץ. פירוש הדבר הוא פיתוח מגוון רחב של תנועה עם כל תרגיל הרמת משקל כדי להבטיח כי כל סיבי השריר הפעיל כל רקמות התמיכה מעורבים באופן מלא עם העבודה. אתה חושב על זה. תנועות, חלקי להתפתח רק חלק חלקי של השריר. תנועות מלא לפתח השריר מלא. מה ייתן לך תוצאות טובות יותר? עם ההשתתפות של כל טווח תנועה עם משקל קל יותר כרוך יותר שרירים, לשפר את הקשר mente-השרירים יותר מהר ולחזק כל רקמות מהיר יותר תמיכה. לקבלת מידע נוסף

Comments are closed.