browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

ניהול וסובלנות

Posted by on 1 באפריל 2014

ניהול וסובלנות קרלוס מורה Vanegas בטעות לא להזדהות עם הטווח, השלכות היוצר התפתחות אישית, רבים מנהלים כושלים כדי לא לאחר שעבד לעבר סובלנות שלה. אתה מקרים רבים בהם ניהול נתפסת מתנגש עם לא רק לעצמו, אך עם הצוות שלו לא לדעת איך להתמודד עם סובלנות שלך נחשב אתה אדם סובלני? מה מונע הוא אותו? שלילי אפקטים שמקורם בהצמיחה שלה, יחסי הגומלין לא להיות סובלנית? למה זה עולה הרבה להיות סובלנית? אלו הן שאלות הצורך לספק מידע על מה שקורה לא ביחס סובלנות. הכבוד של ערכת הנושא, תמונות gooble.com כתב, סובלנות פירושה מצב כמעט מיידית ערך ומוסר כי מי הוא חלק של העולם הגלובלי החדש יש לפתח. למעשה, מדינות הסובלנות היא ערך יסוד דו-קיום בין האדם אנשים. ללא קיום ביניהם יהיה בלתי אפשרי, שכן הוא נמצא בטבע של בני האדם מכוננת של להיות אישי, האינדיבידואליות וייחודיות אשר עצמה הדגשת ההבדלים בין אנשים. כמו שאנחנו שונים מבוססות על ההנחה כי כדי לחיות בקהילה, עלינו ללמוד לסבול אחרים. היא טוענת כי סובלנות היא המוסריות המומלץ. מי הוא סובלני הוא אדם ראוי כבוד והערצה, מאז הוא מסוגל לקבל אחרים, ובכך בולטת יכולתה וחברותי.

אנו מעריכים את אלה אשר מסוגלים להשאיר את עצמה ניתן למצוא אחד עם השני, למרות ההבדלים ביניהם. אנו מאמינים כי הסובלנות היא ערך המאפשר קיום, בפרט ברמה האידיאולוגית, שכן חשוב עבור חברה לקבל גיוון להתקיים עם כל גילויי תרבות. במיוחד במעגלים של אגנוסטי שבית המשפט מופיע כפי חשובה צריך להעריך כבוד לפי המסורת זר כל קתולי או הנוצרי של רעיונות, מאז תמיד מופיע הסיכון האינקוויזיטור כוחות נסתרים של מאמינים אשר לטפל ושלוט הפיתוח של העמים לתועלתם. לפני העדות של חברור יותר ויותר בעולם, שבו אנו אינטראקציה עם תרבויות אנשים אחרים שונות לחלוטין, שאינם קשורים למסורת הנוצרית המערבית שלנו, יש כמובן צורך להגן על החשיבות של עיקרון כמו סובלנות שיאפשר ביעילות דו-קיום הרמוני בין אנשים הוא באמת ערך או מוסריות? מעניין הוא ראה בראשית של הרעיון של סובלנות. לדברי מורה הארכיטקטים המוערכים פראטר הוא מושג אשר נובע מלחמות דת אשר הציפו את אירופה, ולכן מתייחס לדו-קיום שיכול להתקיים בין קתולים לפרוטסטנטים. כתוצאה מכך יכול להיחשב בדרכים שונות:.סובלנות ביחס דוקטרינות אחרות…הכבוד משפטי, פרקטיקות פוליטיות ובלבד הם ממוסגרים, מה מקובל על-ידי קהילה.. הכרת פני עמדות להפך לאפשר דו-קיום בין מי שחי בחברה. עם זאת, Gianini מוסיף חזונות אחרים במושג זה כדי לסייע להבהיר את זה.

סובלנות היא לשייך ההתנגדות שקיימים בהם חומרים מסוימים לפני להגיע המגבלה יהרוג אותם. במובן זה סובלנות היא היכולת לשאת, לסבול את המצב, אני מאמין, רעיון או לאדם שאינו אותנו. בקיצור, במונחים של Maturana היא מניעת בטווח הארוך. מקור כזה קוראים בשאלה בשווי של עיקרון זה. מסורת אריסטו המוסריות פירושה חיסול של האדם אשר נוטים שהפליא שבו הוא נוצר. במובן זה שונה מעלת סגן במונחים שלו שאיפה מתמדת הוא שהפליא. מוסריות כל נוטה הטוב ביותר. עם זאת במקרה של סובלנות זה לא קורה גם. החושפת Gianini עקרון זה מתעקשת התומכים את השלילי של האחר, כדי לעמוד בעומס כלומר מה אנחנו אוהב של אחד את השני, כפי שניתן לראות בהקשר שבו נולד הרעיון הזה: סובלנות דתית היא להיות עם הכופרת לא המתימרים אמיתי, במובן זה וזה מזהמים, חטא מבחינתי. עם זאת, עמדה זו גורם לי שאלה את החוקיות של גישה גם. מבחינת מה מניחה כי כל התנהגות, רעיון או אמונה הוא שלילי? הם האמונות שלי, האידיאולוגיה שלי, הדרך שלי להיות הפניה חוקית להקים לעצמי הנורמה של כל סובלנות? קבלת השונה, אין סובלנות של פגמים שלו. ברקע יש המעשה של סובלנות ההיפך את האפשרות של דו-קיום וקבלה של האחר. ברקע, כמו אומר Maturana יש מניעת בטווח הארוך. מתי אני יכול להפוך הכלל המגדיר את הנכונות של לא מקובל, tolerating ניתן להיות הנורמה הקובע על פי התפיסה שלי של מה צפוי לי או לא. סובלנית מי עומד אם אותו כקריטריון של האמת, תיקון, כוונון מה חייב להתקבל או לא הכל נסבל? ישנם מגבלות כדי להבטיח לדו-קיום בין אנשים. למה לא הכל הוא נסבל. במובן הנכון: לא כל דבר מקובל, יש מגבלות שנקבעו על-ידי ערכים. כל אדם ראוי הסכמה, אך לא כל מעשה ראוי להתקבל. אם לבנות מערכות היחסים שלי עם מאחרים הפרספקטיבה שלי-שוויון עם אחרים במונחים של כבוד, זה לא ימנע לא לקבל פעולות להפר על כבוד יסודי של כל אדם. ההצעה שלי היא כי הערכים לקבוע לווסת את רמת סובלנות שקיימים בהם צריך ואינו במידה כזו ביעילות דורשים סובלנות, אך קבלת השונה. אנו צריכים לא מקבלים את הרע על אחרים, הם לומדים לחיות אחד עם השני. ואת זה יש להנמיך את הפודיום כי לנו יש שהוקמו כמו השומרים של נכון ולא נכון, להעריך כי השני הוא לגיטימי לפנינו pro מה הוא, אז כן. מעשיהם יקבע כי התנהלות מתקבלים או לא, אלא על בסיס ערכים מובאות הקונצנזוס של דו-קיום. ערכים לחיות את האמת, מאשר בתפקיד הניהול ליום חשופים לגירויים, כמה מסובך, כי נבדקו סובלנות שלו, שניהם בתרגיל הפונקציות שלהן, כמו אינטראקציות עם הצוות שלהם, חייב להפגין מאסטריות שלו תו, התנהגות, בטיחות, סבלנות, כך שהוא לא מגלה חוסר סובלנות ומצבים שלב-להשפיע על כולם. יש צורך להיות קשוב בצורה כפי לנו לנהל את הרגשות שלנו באופן כזה המאפשר הסובלנות שלנו מגלם לנו, בא לידי ביטוי ולהפיק לנו שהתוצאות שאנחנו בעד. m

Comments are closed.