browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

מה שהופך את רוב עלוני

Posted by on 28 במרץ 2017

ידיעונים יכולים להיות כלי נהדר עבור תקשורת עם הלקוחות או לקוחות פוטנציאליים. עקב תבנית שלהם, הם הם לעתים קרובות רווי אמינות יותר מאשר חוברות מסורתי. אם הידיעון הוא לא יותר מאשר בוחלת ברור, עם זאת, סביר להניח כי זה פגע באשפה לפני שהיא מגיעה את שולחן העבודה של היעד. על ידי ביצוע כמה עצות בסיסיות, זה להיות עניין גדל בידיעון שלך ולהפוך אותו לתוך כלי שיווקי אפקטיבי. לעשות את זה מעניין. אם אתה מדווח לקוחות פוטנציאליים או הקיימת הלקוחות, לספק תוכן שימושי ולהימנע הפיתוי להשתמש בגישה קשה לשווק.

לדוגמה, כלול במאמר מעשיים על יחס מסוים של רכישה או מכירה. למרות נושאים אלה מתייחסים שדה שלך ולחזק את ההודעה, אך הם גם מציעים טיפים יקרי ערך ולסייע לך לטפח קהל נאמן. האם אותו או לא. השפע של תוכניות השוק לפרסום בשולחן העבודה מקל כמעט לאף אחד ליצור ידיעון אינפורמטיבי. עם זאת, מעט ידע בהיבטים בסיסיים של העיצוב ומוגזם של קשה לקריאה, השתמש בגופנים הוביל לאסון עיצוב אחד או יותר.

עד שאתה מנסה לעשות את זה בעצמך, לשקול שכירת מעצב גרפי מקצועי כדי ליצור תבנית שבה אתה או חבר הצוות של עותק קלט. אם אתה עדיין רוצה לתת זריקה עצמו, לקחת ספר על יסודות העיצוב הגרפי לפני יצירת המופת שלו. למצוא את המראה שלך. בהתאם לתקציב שלך, באפשרותך לבחור בין מגוון רחב של סגנונות – פשוט, סרבל צבע אחד של תבנית מרובה עמודים בצבע מלא. גורמים כגון מספר צבעים, דפים, גודל וסוג הנייר נייר ניתן אומר הבדלים גדולים עלויות, לכן בקשו ציטוטים במפרטים שונים של מדפסות מרובות. להיות קצר. באופן כללי, הוא הטוב ביותר להגביל את העלון של שמונה עמודים או פחות ולהשאיר פריטים ב-300 מילים או פחות. אם אתה יש בעיה ארוכים ומורכבים הממוען, נסה לחלק אותו שני מאמרים או מאמר ארוך אחד, בליווי קטע בצד הקצר. זכרו כי תמונה שווה. צילומים להוסיף מעניין על רכיבים חתיכת שלך, בתנאי במשהו יצירתי יותר מאשר "מחייך" מסורתי ראש היריות. אם אתה בוחר שלא להשתמש בתבנית בצבע מלא, אנא שימו לב כי הצילומים להתרבות בצורה הטובה ביותר בגוונים של שחור. לא משקיפים על הפרטים. בדיקת איות ודקדוק של משולש. שגיאות טיפוגרפיות יכול לגרום נזק את אמינותך ובמהירות להסיח את דעת הקורא. בנוסף מפעיל את המסמך באמצעות איות ודקדוק, יש מישהו שלא תוקנו, רצוי מישהו לא ראה את המאמר הקודם. a l או היא יהיה סביר יותר כי אתה תזהה שגיאות. כוללת מנגנון משוב. זה קל עבור הקוראים להגיב באמצעות הכללת שם, צור קשר עם מספרי טלפון ופקס, דואר אלקטרוני וכתובות של דואר אלקטרוני. עלות מחתך מחפש דרכים להפחתת עלויות ניוזלטר? hese הם כמה טיפים: צוות עם חברה אחרת המגיע דומה לקוחות פוטנציאליים. לחלק את התוכן ואת העלות של הידיעון. הרכב העיצוב כאמור על-ידי סניף הדואר המקומית שלך. לעתים, שינויים פשוטים בגודל להפחית עלויות המשלוח. לקבל מחירים מדפסות לפחות שלושה, ולהודיע להם כי אתה מחיל עבור מספר הצעות לעבודה. תחרות יכול לסייע לך להשיג מחיר טוב יותר. מציעים מבחר של דואר אלקטרוני. פעולה זו מאפשרת לך לחסוך על הוצאות המשלוח, הדפס, שלח רק אם הלקוח מבקש. חוקים חדשים פועלים נגד דואר אלקטרוני לא רצויות. מצאנו ידיעונים להיות מנגנון שיווק גדול. אנא הערה, אם יש לך חדשות באמת בזמן, ניתן להמיר המנוי של הידיעון שלך מבוסס בעלון חדשות. זה יכול להוביל למקור אחר של תזרים מזומנים. השתמשנו ידיעונים כמנגנון של שיווק ומקור תזרים מזומנים. האם כדי לסקור את האוסף HBS, לחץ כאן: זכויות יוצרים 2004 DeFiore מפעלים מעוניינים שיהיה מוצלח משלך, הביתה מבוסס יצירתי שורשי עסקיים בנכס להשקעה? צ'אק, לתבוע יש כבר לעזור לאנשים להקים בית העסק מבוסס מעל 19 שנה בהצלחה, אנחנו יכולים לעזור גם לכם! כדי לראות כיצד, לבקר עצות חינם ההזמנה, טריקים, מוצר והדרכה יצירתי מוצרי השקעה שורשים, עסק. אין לך זמן לבקר באתר? הצטרף כמנוי ל שלנו "איך" דף הבית תקציר פתרונות עסקיים, הוא כמו שיש מאמן אישי שלך:

Comments are closed.