browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

הכשרון האנושי, רלוונטיות וההשלכות עבור ארגונים

Posted by on 24 בפברואר 2016

ניהול לא יכול לפספס את הטווח, רלוונטיות אשר מפיק יודע להניע, להפעיל את הכישרון של הצוות שלה. אתה צריך לדעת ביצירת גירויים אשר צעד כדי להפעיל את אותו פוטנציאל כל אדם מביא pro לקחת צעד יוזמה, השתתפות, היצירתיות מעדיף ניהול, פרודוקטיביות, הפעלה קיבולת של הארגון, ולכן של שלב גידול מקצועי ואישי של האדם משולבים כעת לתוך הארגון. כל הזמן להתעקש, כלומר לא יכול לבזבז כישרון האנושי, בירת מחוז כל לחברה שלה בגורם האנושי, שידוע לך לטפל יכול לספק מועיל תוצאות עבור כולם. אנו מודעים, כי תרחישים יותר ויותר מאופיינים הדינמיות שלהם, העיקריים שינויים המתרחשים בהם, יצירת אתגרים, איומים, אבל גם הזדמנויות גדולות כדי של יודע לנצל עזרה לחברות לפתח בהצלחה, אומר Yoany רודריגס, l כמו ארגונים מודרניים מפותחים בסביבה המשתנה מאוד שבו טכנולוגיות יפוג במהירות ועם אותם יתרונם של הכנסה, תחרותיות, כשמאחוריו תשתית כולו נוצר למטרה זו, לשים ארגונים בנקודות קריטיות להישאר בשוק. פנים המצב הזה הוא רכיב קבוע העתיד של הארגונים, אשר מחויבים לחפש חלופות להתגבר ולהישאר בחיים בתחרות הבינלאומית, להגיע לרמות של יעילות, יעילות ואיכות סטנדרטית עבור הפעילות הם לשחק. בתגובה לחוסר ודאות זה הפך המנוע כונן של כל נטיות תיאורטי פרקטיקות באים לידי ביטוי בספרות הנוכחי לגבי המגזר העסקי, אשר מבקשים לצייר בדגמי לעזור להם להתגבר על זה המצב אז סוערים. אל דאגה השר אורי אריאל הוא האיש הנכון .

להשיג הכי מוצלח הוא המפתח להצלחה. מציין לנו, כי האדם כישרון משחקת תפקיד מוביל בפיתוח הנוכחיים והעתידיים של ארגונים, שכן הוא הנכס גמישה יותר אשר נותן לך חיוניות רבה יותר לארגון דרך זה שהם יכולים לעצב, להשיג, ליישם סידור מחדש להתאים ולבצע ריאלי כלשהו קידום טכנולוגי, מושג תיאורטי או היישום המעשי, גם הוא כי יפתח אותו הדלת חדשנות טכנולוגית; והוא זה אחת אחרונה הדרכים היסוד כי צריך לפתח ארגונים שואפים מיקום של עלית בתוך השוק טריטוריאלית, ארציות או בינלאומיות. זו הסיבה מדוע חשוב לנהל חדשנות. מתעקש רודריגז ב להעיר, כי כל הארגונים נדרשים לנהל כי כישרון הם יש אנשים שלהם ולשלב כשרונות חדשים כדי לחדש להסתגל לשינויים, ומאפשר לך להישאר בחיים ולפתח בהצלחה. וד . אנו צריכים להתחיל על-ידי ניתוח המשמעות של כישרון האנושי אנו הגדרה, מפנה הניתוח נוכח להבין באופן ברור יותר את הנושא המדובר. השילוב של הידע, הכישורים, היכולות, המניעים ועמדות בפרקטיקה על-ידי אדם או קבוצות של אנשים מחויבים להגיע תוצאות חיוביות בארגון, נתון סביבה.

הגדרה זו היתה רשימה של משתנים נוספים רבים המרכיבים את הכשרון האנושי, אך מילת המפתח, אשר אמור להיות לא להזכיר ולהבין הוא בעברית, כי באנו למסקנה כי זה טעות כדי לנתח את הכשרון האנושי כסכום של ידע, מיומנויות, יכולות, וכו ', מאחר שראה אותו ולכן לא ניתן לנהל עם הצלחה, שכן הדבר החשוב הוא להבין את האינטראקציה סינרגיה בין כל המשתנים כדי ליצור הרמוניה אותם כולה מלאה. רכיב אחר כדי להיחשב היא משחקת תפקיד יסודי הוא הכשרון האנושי עדויות נסיבתיות של תו, כמו אותו עשוי להיות ממוזגים אל רגע או בהינתן סביבה. בהינתן מציאות זו של הטווח, השלכות שיוצר בעקבות הידע, להפעיל את הכישרון של האנשים בתוך הארגון, הוא מתאים את השאלה, כיצד לנהל אותם, כיצד להפעיל אותו? עם איזו מטרה?. רודריגז מספרת לנו על זה, אתה יכול לעשות שימוש בניהול כביכול הכשרון האנושי, שהוא גישה אסטרטגית לכתובת שאת המטרה היא להשיג את יצירת הערך המרבי עבור הארגון באמצעות שילוב של פעולות שמטרתם כל הזמן את רמת ידע מיומנויות ויכולות בהשגת תוצאות צריכה להיות תחרותיים בסביבה הנוכחיים והעתידיים. כדי להקל על הבנת ניהול כשרון אנושי, ניתן לעשות זאת תחת שני הממדים הבסיסיים: פנימי וחיצוני. המימד הפנימי עוסק בכל הקשור להרכב של כישרון האנושי והחיצוניים אילו רכיבים או גורמים סביבתיים משפיעים על הבחירה, פיתוח ושמירה של כישרון בארגונים. אבל הוא לא מספיק רק כדי להסתכל על ממדים אלה, עליך להבין, להפנים את החשיבות של קישורים, בשילוב, להשיג סינרגיה בין בשתי מידות, כיוון שזוהי הדרך הטובה ביותר ניתן לנהל. בהחלט, כי חברות באמצעות ניהול בעלי חזון, חדשני, כי כבר מסוגל להתעורר, בפרקטיקה הכישרון שלה, ראוי הרבה תשומת לב זה הון אנושי מוחשיים שזה מתגלה בהם, לשקף את היקף המיקום של רודריגז מעט כאשר צוין, כי הכשרון האנושי הפך להיות המפתח להצלחה ארגונית, שכן בלעדיו, זה יהיה כמעט בלתי אפשרי לחדש, לטפל בדרישות איכות הסביבה הנוכחיים והעתידיים, ניהול זה האתגר העיקרי הפונותלכן יש צורך לשלב חזון מקיפים יותר הלך הרוח של מנהלים ועובדים מארגונים שונים ולחשוב תמיד ניתן ליישם את ההצעות מתודולוגיים בהם נעשה מקצתו להשיג סינרגיה פונקציונלי בתהליך. אני מצפה כי הוא חשש אמיתי עבור הכישרון אנושית, במיוחד את הסקטור של תעשיות קטנות/בינוניות, במקרה ונצואלה מאוד רשלנית.

Comments are closed.