browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

האדמה טעימות מעבר לדמיון

Posted by on 22 בינואר 2016

הילדים גדלו, נעלם, לשלם את המשכנתא וזה חורף! בפעם הראשונה, אתה חופשי לעזוב מאשר המציאות של סחר ומקומות של פנטזיה במחשבות שופעים רחוקים כהודו. וזה עכשיו תורך. הצופים ספריית שלי היום השני, אמצעי בולטים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של היועץ המשפטי לממשלה. "שמסית על הבאונטי"! היסטוריה של הים הולך התלהבות ואומץ דרך נשימה אשר לוקח את דרום האוקיינוס השקט. אה, אתה לא הרפתקה באיי פולינזיה הצרפתית, טהיטי, איי החברה.? איזו דרך טובה יותר לעשות זאת על-ידי שיוט מודרני. לא תמיד אביחי מנדלבליט. מוסדר באופן פורמלי המקסימה, האו ם – החיים המדומה על סיפון ספינה יוקרה! למרבה המזל, הקשיים של פלטשר הנוצרי, קפטן בליי לא להתלוות אליו במסעו.

רדיסון שבעת הימים הפלגות, הפלגות Windstar פרינצס קרוזס ניתן הדרכון למקום הזה של תשוקה ויופי יפיפייה. מלון רדיסון m / s פול גוגן, השם של אחד הציירים הגדולים ביותר, של צרפת מוקדש טהיטי, האיים הסמוכים, שם הוא בילה את מרבית שנותיו היעילה ביותר. למעשה, גוגן הוא צוטט אומר: "הגעתי להחלטה ימיהם לחיות לנצח בפולינזיה". בשנת 1890, פול גוגן לקח חודשיים להגיע טהיטי. היום אפשר להגיע בסירה שלך יפה רק שבע שעות, הממוצע של המלאכים של רק שעתיים טיסה יותר להוואי. ביקור הספינה "טהיטי קצב תמונות", מלא ספרים וקטעי וידאו על ההיסטוריה והתרבות של פולינזיה ייתן לך להכיר את הצבעים של מורשת איי. מועצת הפרופסורים והפולקלור מרגש מראה לאמנויות של האיים הם על סיפון כדי לשפר את חופשת החלומות שלהם. כל שיוט תביא את היופי ימין גלויה דלת הבקתה שלך.

אתה יכול לחוות פרשנות מחשמלת של ט. ' לקו מורכבים של ריקוד לצלילי תופים לספר את האגדות של העמים של פולינזיה. או, לדמיין את לקיחת מחלקה של חתירה בסירות קאנו של נדנדה אמנות (קל) ברגע שאתה יודע את הסוד!) בני טאהיטי, מפורסם שלה בריאות, יופי פיזי ושלווה רוחנית מכירים יותר את היתרונות, צמחי מרפא, קוסמטיקה, פרחים, עם איי שלהם על סיפון ה-m / s פול גוגן יציע לך סביבה פרוצה באותה מידה בריאות, יופי ושמחה. בריכה יפה בלוח מזמין לטבול מוקדם בבוקר, הכושר מציע מגוון רחב של בריאות ודמיין בציוד תרגיל כדי לספק נישול וחיכו יש כל כך הרבה זמן כדי ליהנות סירה, אשר היא יותר פרטית, במרחק של 300 אנשים, וקבלת הנושאת באמצעות לשוניות האלמוגים ארכיפלג שרשרות וקבוצות היאכטה שלומפורסם צלילה ברמה עולמית. גודל קטן של כלי קיבול, שוקע רדוד מאפשר לך לעיין בהירים לגונות רדוד וערוצי מצרי ספינות גדולות יותר אין לאן. אזור מועדף (בנוסף מטבח צרפתי משובח, משלימים עם ארוחת ערב יינות) הוא ספורט שתוכנן במיוחד, לשליפה פלטפורמה הימית הירכתיים של הספינה שלוקח אותך לרמה של הים כדי לקפוץ על סיפון התפקידים, הפעלה קיאק, לנסות סקי מים קטן או דון ציוד שנורקלינג או צלילה כדי לחקור את הרפתקאות תת מימי במים זכים. אתה מוכן לאכול! האם הזכרתי m / s הצרפתי פול אנד קיילש כולל המחירים של גוגן עם תפריטים בהשראת שני כוכבי מישלן כוכב השפים, המוגשים במסעדות נפתח, המאפשר לך לאכול ולשבת עם מי שאתה רוצה, כאשר אתה מעוניין בו ברצונך.? לא רק לך מבחר של שתי מסעדות אלגנטיות, אלא גם גריל על האש בחוץ 24 שעות, שירות חדרים חינם. הבקתה שלו הוא מרווחים ומרגיעים כמו כמו רוחות סחר רכים צפים דרך החלון הפתוח שלו. טרי חתוך פרחים טרופיים מתוך ספינת להתחרות למראה שלך עם נוף מהמרפסת הפרטית שלך. בנוסף רדיסון, פרינצס קרוזס מציע 10 ימים פולינזיה / איי קוק, ולאחר 10 ימים פולינזיה / מרקיז איים על סיפון ה הנסיכה טהיטי, 29 ימים של הוואי / טהיטי / דרום האוקיינוס השקט על סיפון הנסיכה יהלום החדשה. הפלגות אלו טהיטי יש לינות בטאלין! טהיטי הוא החלק האהוב עלי של הפלנטה מעולה אנחנו קוראים הבית שלנו. עכשיו זה הזמן כדי שתוכל ליהנות השמים והים בהרמוניה עם נוף מדהים, חושני של בורה בורה Rangiroa, Raiatea ו Moorea, מרקיז, הכל כלול, ו הוצא פעם אחת בלבד מתעורר למצוא פיסת גן עדן חדש ליד הדלת שלך מדי בוקר. שיט לאורך איי פולינזיה הצרפתית יפה הוא כמו צעד לתוך אחד הציורים של גוגן, רק טוב יותר, כי אתה חופשי לנוע. SID קפלן Sid קפלן בעלת ניסיון רב בתחום הנסיעות. a l נשלטים סוכנות מכירות הפלגה רבה רק בקנדה, אשתו יש דדה 25 שנים ניסיון בעבודה עבור קווים שיוט הגדולות. אתר האינטרנט שלך הינו מוצע עצות, טיפים עבור אלה המעוניינים ליצור נשכחת הפלגות נופש. טיולים ביקור בארץ ומידע האדמה הינה גם מסופקת. קרוז, מלון, השכרת רכב, חופשה הרפתקאות המקוון.

Comments are closed.